Gazdasági vezető

  Feladatok:

• Könyvelési feladatok ellátása
• Adóbevallások, statisztikák készítése
• Havi zárási munkálatok koordinálása
• Éves beszámolók készítése, közzététele
• Kapcsolattartás adóhatósággal, bankokkal és könyvvizsgálóval
• Adó- és könyvvizsgálat lebonyolítása
• A beosztása alá tartozó kollégák munkájának szakmai irányítása

Feltételek:

• Felsőfokú szakirányú végzettség
• Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
• Társalgási szintű német nyelvtudás
• Naprakész adózási és számviteli ismeretek
• Legalább 5 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
• Legalább 2 év vezetői tapasztalata
• Önálló, pontos precíz munkavégzés
• Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Előny:

• Termelővállalatnál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

• Stabil vállalati háttér
• Hosszú távú munkalehetőség
• Versenyképes jövedelem
• Fiatal, dinamikus csapat

Érdeklődni a +36 92 550 150-es telefonszámon lehet.