Minőségirányítási munkatárs

  Feladatok:

  • ISO 9001 szabvány szerinti minőségirányítási rendszer működtetése, ellenőrzése
  • A vállalat minőségirányítási rendszerének folyamatainak szabályozása
  • A belső szabályzórendszerek, eljárások és munkautasítások kidolgozása, fenntartása, felügyelete és folyamatos fejlesztése
  • A szabályzó dokumentációk elérhetőségeinek biztosítása, a dokumentumok tartalmi és formai ellenőrzése
  • A fejlesztési javaslatok felügyelete és  azok nyomon követése
  • Riportok készítése a vezetőség felé
  • Folyamatosan együttműködik a cég valamennyi szervezeti egységével
  • Szerepet vállal a kollégák minőségügyi oktatásában, azokhoz a megfelelő oktatási anyagokat elkészíti

Feltételek:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Középszintű német nyelvtudás
  • MS Office ismeretek
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Előny:

  • Termelővállalatnál minőségirányítási területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Egyéb juttatások, útiköltség térítés
  • Európai színvonalú gyártási terület
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség

Érdeklődni a +36 92 550 150-es telefonszámon lehet.